قبيله عشق 969 – شير سامرا

0
826

برای شنیدن صوتی این مطلب؛فایل هشتم را پخش کنید. شما می‌توانید دیگر نسخه صوتی‌ها را در همین‌جا و یا پست اختصاصی مربوط به هرکدام، بشوید.

در یکی از سفرها که با همدیگر به کربلا رفته بودیم، آقا مهدی به من گفت: «مادر دعا یادت نرود!» گفتم:«کدام دعا؟» گفت: «دعای شهادت!» و در آن موقع برای یک لحظه زیر گنبد ضریح امام حسین(ع) با تمام وجود گفتم: «یا امام حسین(ع) شهادت مهدی را برایم امضا بزن!» پس از 26 روز این دعا برای مهدی به اجابت رسید.
به نقل از مادر شهید مهدی نوروزی

«مهدی نوروزی» خرداد ماه 1361 در کرمانشاه متولد شد. چندین مرتبه برای مبارزه با وهابیت تکفیری به عراق اعزام شد و هنگامی که فرماندهان سپاه قدس نبوغ نظامی و شجاعت کم‌نظیر او را دیدند، به عنوان فرمانده چند عملیات انتخابش کردند که هیچ یک با شکست مواجه نشد و به دلیل شجاعت و قابلیت او، به فرماندهی عملیات ویژه سامرا منصوب شد. فاتح لانه فتنه قیطریه، دلاور عاشورای 88 و شیر سامرا، بهمن 1393 در نبرد با داعش به شهادت رسید؛ شهیدی که داعشی‌های ایرانی و عراقی برای سرش جایزه گذاشتند. بخشی از وصیت شهید چند صباحی قبل از شهادت در حالی که پسرش محمد هادی را در آغوش گرفته بود: «اگر ما یک روز شهید شدیم و آقا محمدهادی این فیلم را دید ان‌شاء‌الله منتقم خون امام حسین(ع) است. ان‌شاء‌الله آمده است انتقام حضرت زهرا(س) را بگیرد. ان‌شاء‌الله یار امام زمان(عج)، یار رهبرمان آقا سیدعلی خامنه‌ای باشد.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید