خاموشی فتنه‌ها با دعای خیر شماست

0
244

این شب‌ها و این روزها معطر می‌شود به عطر ولادت تو، به شکوفایی عاشقانه تو، که پاییز این روزهای ما با تمام برگ‌ریزان‌ها و سردی‌هایش می‌شود بهار به نسیم جود و کرامت تو، ای آقایی که دامان مدینه ری مزین شده به کربلای تو. دلربای شهر ری، ای قبله همه دل‌ها و کعبه همه جان‌ها، عالم همه گدای کوی تو هستند. مولای من، یا حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) فهم ایمان در سائلی از دستان پر سخاوت حسنی(ع) توست، زیرا تویی که نقش گرفته و مزین شده به مِنّی السَّلام امام نهم(ع) هستی.
آقا جان
این روزهای بهاری، میلاد آشنایی است که روشنای اهل یقین، روح‌بخش راه کمال، آشنای مقام احمد و آل محمد(ص)، روح تفسیر آیه‌های کتاب و در این دوره غیبت، سایه امن حریم اهل ولاست؛ مولایی که خدا گواه است آتش و موج فتنه اجانب به دعای خیر اوست که رنگ می‌بازد و نقشه‌‌‌های شوم کشیده شده بر ساحل دشمنان را نقش بر آب می‌کند.
مولای من
در حریم و بارگاه کربلایی دوست، همچون او که حامل روایت «افضل الاعمال شیعتنا انتظار الفرج» برای آمدن‌تان نواها و سوزهای دلم را ارزانی گنبد آسمانی شاه کریم می‌کنم و در گلدسته‌های رفیع عاشقی و دلدادگی، اذان لطف و کرامت و جهاد و انتظار را می‌گویم؛ چرا که از این آستان حسنی(ع) آموخته‌ام انتظار دویدن و رسیدن است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید