جفا نکنید!

0
719

?عکس صفحه اول روزنامه تهران تایمز! چهره ای که نیمی از آن دونالد ترامپ بود و نیمی دیگر میرحسین موسوی جنجال زیادی به پا کرد! برخی زبان به اعتراض گشودند که نخست وزیر نظام اسلامی و یار دیرین امام! را چه نسبت با دونالد ترامپ که دشمن ملت ایران است، سخت ترین تحریم‌ها را علیه ایران وضع کرده است و سردار سلیمانی را به شهادت رساند و قس علی هذا! و این قیاس جفایی است نابخشودنی! راستش ما هم با این جمله آخر موافقیم و به روزنامه تهران معترض که آخر این چه قیاس مع الفارقی بود!

? ترامپ با آن رای گسترده که در این انتخابات آورد و با اختلافی اندک شکست خورد! ترامپ با همه معترضان میلیونی و مسلح اش که با تیر بار و مسلسل به خیابان آمدند و خودش در قدرت بود و پنتاگون، گارد ملی و.. همه را در اختیار داشت؛ وقتی به منافع ملی ایالات متحده رسید توقف کرد، از همان ابتدا اعتراضش و شکایتش را به ساختارهای درونی آمریکا برد و حالا هم اعلام کرده است علی رغم همه اعتراضاتش روند انتقال قدرت را به بایدن آغاز می کند!

? اما 88 را که یادتان هست! بازندگان از همان ابتدا اعلام کردند که ما نه شورای نگهبان را قبول داریم و نه هیچ هیئت داوری، و راضی نمی شویم مگر ابطال انتخابات و برگزاری مجدد بدون حضور نامزد پیروز! با کسب 13 میلیون رای که آماری معمولی در انتخابات های ایران محسوب می شود و با وجود اختلاف رای 11 میلیونی با پیروز انتخابات، حامیان خود را به خیابان ها آوردند! شعارهایشان در محدوده انتخابات باقی نماند و کلیت نظام را زیر سوال بردند و علیه همان حاج قاسم که امروز طلبکار خون بهای آن در برابر ترامپ هستند شعار دادند! منافع ملی را قربانی آرزوی پیروزی خود در انتخابات کردند و به اذعان اوباما زمینه سخت ترین تحریم های تاریخ علیه ملت ایران را فراهم آوردند!حالا قضاوت با شما که در این قیاس به چه کسی جفا شده است!

? در ضمن قبول کنید دشمنی دیدن از یاران دیرین و خنجر زدن آنان که در صف اول انقلاب بودن(اگر بوده باشند) بر پیکر کشور و منافع ملی! از دشمنی دشمنان تلخ‌تر و نابخشودنی تر است!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید